יום שבת, 26 בספטמבר 2015

כיצד תתכנו את חופשת הקיץ שלכם בעצמכם?

תקופת החופש הגדול מתקרבת .  כבר מתחילים ההורים בתכנון חופשת הקיץ של המשפחה. הרי לא ניתן להשאיר את הילדים בבית משעוממים וחסרי מעש.
אפשרות של טיול  מאורגן היא אופציה מעולה שיש להורים, את כל המטלה ותכנון לוח הזמנים זה מוטל כבר על מארגני הטיול.
ההורים ישמחו שמשהו מקצועי ועם נסיון יעשה זאת בעבורם.

טיול מאורגן הוא רעיון מצוין להורים ולילדים. הוא פותח בפניהם מגוון רחב של אתרי בילוי, אטרקציות וחוויות לכל המשפחה. תודה לאל הילדים צמאים וששים לקראת חוויות שונות ומגוונות. בתום יום עמוס הם יהיו שבעי רצון מגודש של חוויות.

כיצד נדאג שהטיול יהיה מוצלח? להלן מספר דגשים:

כשהנכם  מחפשים חברה  עבור הטיול מאורגן למשפחה שלכם, בחרו בחברה המציעה ביקור באתרים,בדקו שאכן אתרים אלו מתאימים גם לילדים וגם לכם.שזה יעורר ענין משותף.ישנם חברות יותר מתקדמות שמציעות במהלך
הטיול מפעיל לילדים ,קצת שקט מהילדים לא יזיק וגם מציעות מגנטים לאירועים,כדי לתפוס צילומים משפחתים והמון רגעים מרגשים בטיול.
ישנן לא מעט חברות טיולים שההתמחות בטיולי משפחות. תבדקו את התוכנית  שהחברה מציעה, בטרם סגרתם איתם את הדיל . תשתפו את ילדיכם שגם הם יהיו שותפים בהחלטה. הם ישמחו מאוד שגם הם לקחו חלק בתכנון הטיול שזו חוויה לכשעצמה.

נסו לבחור קבוצת טיול , שיש בה משפחות עם ילדים בטווח הגילאים פחות או יותר של הילדים שלכם.הילדים הם יצורים חברתיים וקרוב לודאי שתהיה אינטרקציה בינהם.

בחרו בטוב טעם ודעת את זמני הטיול. האם תטיילו באירופה בשיא החורף ושהילדים יסבלו מקור? תתכננו את הטיול  בעונה נעימה. לא לשכוח כמובן את הנושא של ביטוחים רפואיים. ישנם מקומות  שנדרשים חיסונים, לכן תדאגו להתחסן מפני תופעות לוואי.

תודה לאל סגרתם עיסקה  מוצלחת, תתכנו מה לקחת מראש ולארוז את כל מה שאתם צריכים לטיול. קחו לכם הפוגה של יום ממקום העבודה.קחו בחשבון שיציאה עם הילדים קצת מעכבת ודורשת תכנון עבור כל ילד ,חסכו את הלחץ,תארגנו הכל ברוגע ובשלווה .
קחו אתכם ספרים לדרך,חטיפים וכל מיני דברים קטנים שיעסיקו את הילדים במהלך הנסיעה.
העיקר שתהנו ושתהיה לכם חופשה נעימה ומוצלחת.
בחסות שפע מגנט שמספקת מגנטים לאירועים במרכז